
| Farve: | Mørkegrå |
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 1,2W |
| Højde: | 32 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Ledningslængde: | 1 cm |
| Lumen: | 105lm |
| Materiale: | Plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 0,85 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075832930 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn