
| Farve: | Aluminium |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 7W |
| Højde: | 6,8 cm |
| Diameter: | 16,6 cm |
| Ledningslængde: | 12 cm |
| Lumen: | 650lm |
| Materiale: | Aluminium, plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,38 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075833951 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn