
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| Dybde: | 30 cm |
| Ledningslængde: | 2,5 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Jern |
| Produktvægt: | 0,68 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 203662629 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn