
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 50W |
| Højde: | 150 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Lumen: | 4460lm |
| Materiale: | Metal, K9 krystaller |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 7,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 64140H |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn