
| Farve: | Røgfarvet |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 45 cm |
| Diameter: | 54 cm |
| Produktvægt: | 5.1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 108417 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn