
| Farve: | Messing |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 15 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 1,8 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 9366 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn