
| Farve: | Rustik sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 64 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Dybde: | 18.5 cm |
| Ledningslængde: | 140 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 2 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 70053-2704 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn