
| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Bærbar |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 13,5 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Materiale: | Glas |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.644 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 483-22 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn