
| Farve: | Bronze |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 22,9 cm |
| Diameter: | 35,6 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Produktvægt: | 4,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | FE-DRAWING-ROOM-FB |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn