
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 7W |
| Højde: | 14 cm |
| Diameter: | 9,5 cm |
| Lumen: | 600/300/100 |
| Kelvin: | 2850K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0.035 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | LMP-900009 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn