
| Farve: | Lyserød |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 10,8 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Lumen: | 175 |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0.033 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4455100 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn