
| Farve: | Oxid rød |
| Fatning: | E5 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 36 cm |
| Bredde: | 8 cm |
| Længde: | 32 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Lumen: | 60lm |
| Materiale: | Metal |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 2,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 2025000-1011 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn