
| Fatning: | E10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 58 cm |
| Længde: | 50 cm |
| Dybde: | 12,5 cm |
| Ledningslængde: | 250 cm |
| Lumen: | 11lm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2000K |
| Produktvægt: | 6,8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 2025020-5000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn
Jeg spekulerede på, om off-white ville ligne snavset hvid sammenlignet med vores kridhvide (ncs0500-N) vinduer, men det fungerer godt. Farven føles som lys beige.