
| : | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 30W |
| Højde: | 20 cm |
| Længde: | 14,5 cm |
| Dybde: | 4 cm |
| Ledningslængde: | 80 cm |
| IP-klassificering: | IP65 |
| Lumen: | 3136lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7770634 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn