Erna er en smuk krans med mørkegrønne nåle lavet af PE-materiale, der ser meget naturlig ud. Denne krans er ca. 50 cm i diameter og lyser op med 30 varme hvide dugdråbe-LED-dioder. Udstyret med en timer, 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagende. Leveres med et 50 cm kabel til batteriboksen. Kransen drives af 3 AA-batterier (medfølger ikke). Brændetid ca.: 150 timer.

| : | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 0,34W |
| Diameter: | 50 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,65 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 613-02 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn