
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 24W |
| Højde: | 28 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Ledningslængde: | 130 cm |
| Lumen: | 1050lm |
| Materiale: | metal/plastik |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2.3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15106-01 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn