
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Godkendt til udendørs brug: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 32 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Ledningslængde: | 1,5 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 10-170lm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2200-3000K |
| Produktvægt: | 0.75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7840-901 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn