
| Farve: | Flerfarvet |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 150 cm |
| Bredde: | 43 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 364230317 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn