
| : | Sort |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 75W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 155 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 6 kg |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 17018-001 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn