
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Væg |
| Watt: | 0.03 |
| Højde: | 13.5 cm |
| Bredde: | 9 cm |
| Dybde: | 6.5 cm |
| Lumen: | 10 |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,28 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 482-29 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn