
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 35,5 cm |
| Bredde: | 32,2 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 073006-02-80BO |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn