
| Farve: | Guld |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Med fjernbetjening (inkluderet) |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,01W |
| Højde: | 31 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Materiale: | Plast, metal |
| Produktvægt: | 0,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 003-44 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn