
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 4,5W |
| Højde: | 0,7 cm |
| Bredde: | 1,5 cm |
| Længde: | 300 cm |
| Ledningslængde: | 30 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | PVC |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 107294 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn