
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 100W |
| Højde: | 27,2 cm |
| Bredde: | 4,5 cm |
| Længde: | 27 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 10000lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 1.04 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075831599 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn