
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 163 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 6,8 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 1108A14_2 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn