
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 4W |
| Højde: | 8,5 cm |
| Bredde: | 26 cm |
| Længde: | 26 cm |
| Lumen: | 230lm |
| Materiale: | Stål, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 95659 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn