
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 1,9W |
| Højde: | 38 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Dybde: | 21,5 cm |
| Lumen: | 150lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000/4000/6000K |
| Produktvægt: | 0.729 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 357-56 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn