
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 38,7 cm |
| Bredde: | 14,3 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Stål, glas |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 2,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | FE-FUSION1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn