
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 35W |
| Højde: | 60-150 cm |
| Bredde: | 150 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Lumen: | 4200lm |
| Kelvin: | 2700 - 6000K |
| Produktvægt: | 2,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 349710132 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn