
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 24 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Længde: | 120 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,1 kg |
| Produktionsland: | CH |
| Vare-ID: | T1065SVR |












Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn