Smuk julekrans med 25 gule LED-lys, dekorative kugler, sløjfe og teksten "Glædelig jul". Timerfunktionen (9 timer) gør den nem at bruge. Brændetid ved batteridrift op til 200 timer. Drevet af 4xAA-batterier (1,5V), batterier medfølger ikke. Perfekt til døren eller væggen – Spreder varm julestemning. Leveres med 20 cm ledning til batteriboks.

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Højde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslængde: | 20 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 3lm |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Produktvægt: | 0.39 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3784-800 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn