
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 36W |
| Højde: | 120 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Lumen: | 160lm-1400lm |
| Materiale: | Aluminium, metal, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,81 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 67188H |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn