Grålandsguirlanden er ca. 300 cm lang og 20 cm bred. Den er lavet af en blanding af PE-spidser og PVC-spidser med et smukt grøn-grønt skinnende udseende. Med 60 små varmhvide lyspunkter oplyser den smukt både indendørs og udendørs. Sløjfen kan enten lyse konstant eller indstilles med en timer, der lyser i 6 timer og er slukket i 18 timer, inden den tænder igen næste dag. Den drives af 3 AA batterier, de medfølger ikke. I samme familie er der äselv graner og kranse

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Højde: | 10 cm |
| Bredde: | 300 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 1,71 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 612-97 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn