Stil adventsstage i metal. Farven er messing. Lysestagen har 5 lys med et hyggeligt skær. Stil i et vindue eller på en skænk, passer perfekt til advent og jul. Leveres med 1,8 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Leveres med 5 udskiftelige E10-pærer (55V).

| Farve: | Messing |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 64 cm |
| Bredde: | 37 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, stål |
| Produktvægt: | 1,29 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 138-55-1 |




























Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn