
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 18W |
| Højde: | 4,2 cm |
| Bredde: | 1,4 cm |
| Lumen: | 204 |
| Kelvin: | 2700K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0.008 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3023225 |







Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn