
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 14W |
| Højde: | 4,4 cm |
| Bredde: | 7,4 cm |
| Længde: | 110 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Lumen: | 1500lm |
| Materiale: | Aluminium, plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000/4000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,85 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7017481 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn