
| : | Krom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Højde: | 17 cm |
| Bredde: | 44 cm |
| Længde: | 44 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 7,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7306-6CC |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn