
| Farve: | Træ |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 15W |
| Højde: | 5 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Længde: | 30 cm |
| Lumen: | 1500lm |
| Materiale: | MDF, metal, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,25 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 67347D1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn