
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 159 cm |
| Bredde: | 44 cm |
| Diameter: | 22 cm |
| Ledningslængde: | 1,8 cm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 3,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | 19100-01 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn