
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 27 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Metall |
| Produktvægt: | 2,0 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | T154/16 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn