
| : | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9-GU10 mini |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 160 cm |
| Længde: | 105 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| Ledningslængde: | 130 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 21441/05/62 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn