
| Farve: | RØD |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,25W |
| Højde: | 26 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Dybde: | 9 cm |
| Materiale: | Tekstil |
| Produktvægt: | 0,11 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 991-97 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn