Batteridrevet dekorativ figur i form af en hyggelig snemand med LED-belysning. En dejlig dekoration, der spreder julestemning i hjemmet. Drives af 3 AAA-batterier, medfølger ikke.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,25W |
| Højde: | 25 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Dybde: | 9 cm |
| Materiale: | Tekstil |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,12 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 991-51 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn