
| Farve: | Mat messing |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 4,5W |
| Højde: | 50 cm |
| Diameter: | 55 cm |
| Materiale: | metal |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.55 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15718-25 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn