
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 3,6W |
| Højde: | 180 cm |
| Bredde: | 57 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 190009-80 |















Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn