Skab et klassisk og stemningsfuldt juletræ med denne lyskæde af hvide lys. Hver lyskæde har en integreret LED med en 3D-flamme, der giver et livligt indtryk og spreder en smuk varm hvid glød. Lyskæden består af 25 lys med en afstand på cirka 65 cm mellem hvert lys, fordelt over en samlet længde på 1680 cm. Derudover medfølger et 5 meter langt tilslutningskabel og transformer. Med en IP44-klassificering er lyskæden lige så velegnet til udendørs som indendørs brug.

| : | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 1,5W |
| Antal lyskilder: | 25 |
| Længde: | 1680 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,56 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 1103-020 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn