Adventslysestage dekoreret med julemanden og hans rensdyr malet i julefarver. Lyser flot op i rummet og skaber en hyggelig julestemning. En klassisk adventslysestage at tage frem hvert år, når julen banker på. Døren. Placer den i et vindue eller et sted, der trænger til lidt ekstra julestemning. Dette produkt er FSC®-certificeret. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 4 udskiftelige E10-pærer (55V).

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 15 cm |
| Længde: | 28 cm |
| Dybde: | 5,5 cm |
| Ledningslængde: | 1,8 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 0.3785 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 271-25 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn