
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 32 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Glas, metal |
| Produktvægt: | 1.58 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Loftlampe |
| Vare-ID: | 690108 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn