
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 21 cm |
| Bredde: | 98 cm |
| Dybde: | 21,5 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | jern |
| Produktvægt: | 2.17 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 108075 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn