Traditionel, enkel og smuk lysestage i julerød. Varme, lune lys, der minder om stearinlys, skaber en varm atmosfære i rummet. Den perfekte lysestage til at skabe julestemning! Placer den i vinduet eller på et skænk. Leveres med en 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 7 udskiftelige E10-pærer på 34V.

| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 7 |
| Højde: | 47 cm |
| Længde: | 31 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 0,64 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 109-49 |













































































Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn